Ana içeriğe atla

reklam

AVM & Perakende

AVM VE PERAKENDE BİRLİKTE BÜYÜYOR...

17.11.2016 - 13:53

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Belgü, AVM ve perakendenin birbirini tamamlayan ve birlikte büyüyen sektörler olduğunu söyleyerek, “Perakende ve AVM yatırımcısı arasındaki ilişki son yıllarda çok daha verimli hale geldi” diye konuştu.

Efesus Outlet büyümeye devam ediyor

17.11.2016 - 13:51

Efesus Outlet Genel Müdürü Nejat Erdoğan, “Çoğalan markalarıyla her geçen gün büyümeye devam eden Efesus Outlet, bölgede yaşayanların ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alarak en doğru ve en iyi mağaza karması ile hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

ÖNCELİĞİMİZ İNSAN VE MÜŞTERİ MUTLULUĞU...

17.11.2016 - 13:46

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Yaptığımız iş, tamamen insana dayalı. Yerel perakendeciler olarak bulunduğumuz bölgelerde kurduğumuz bağ ile ayakta kalabiliyoruz. Bunun için yaptığımız her işte ‘insan’ ve ‘müşteri mutluluğu’ önceliğimiz” diyor.

10 YILDA AVM’LER EVRİM GEÇİRECEK

17.11.2016 - 13:44

Forum Aydın AVM Müdürü Ezgi Çubukcu, “Önümüzdeki 10 yıllık süreç AVM’lerin en basit tabirle evrim geçireceği bir dönem olacak ve değişimin parçası olup buna uyum sağlayabilen AVM’ler gelişmeye ve hayatta kalmaya devam edecekler” dedi.

AVM SEKTÖRÜ PERAKENDEYE HIZ KAZANDIRIYOR

17.11.2016 - 13:41

Arcadıum AVM Müdür Yardımcısı Sevda Adalı Akbaşoğlu, AVM sektörünün büyümesinin, köklü markaların kendilerini yenilemelerini ve daha güçlenmelerini sağlayacağını belirterek, sadece alışveriş merkezleri değil perakende sektörünün de müşteri odaklı olacağını ifade etti.

AVM sektörünün büyümesi yeni markalar oluşturacak

17.11.2016 - 12:26

Pendorya AVM Müdürü Şehnaz Altuğ, AVM sektörünün büyümesinin mevcut perakende markalarının büyümesine neden olduğunu söyleyerek, “Aynı zamanda yeni markaların da oluşmasına yol açacak. Mevcut markaların da AVM seçiminde daha dikkatli olacaklarını düşünüyoruz” dedi.

KARADENİZ’İN KALBİ PİAZZA’DA ATIYOR

17.11.2016 - 11:51

Karadeniz bölgesinin en büyük ve en çok tercih edilen Alışveriş ve Yaşam Merkezi Samsun Piazza, açıldığı günden bu yana, her yaştan ziyaretçisine hitap eden çeşitli etkinlikleri ile şehrin nabzını tutuyor.

AVM VE PERAKENDE AYRILMAZ İKİ PARÇA...

17.11.2016 - 11:48

Forum Gaziantep AVM Müdürü Böke Başaran, “Son yıllarda artan satın alma gücü tüketicilerin AVM'lerde daha fazla vakit geçirmesine yol açıyor. Dünyaca ünlü markalar da bu trendi göz önünde bulundurarak özellikle Anadolu'daki AVM'lerde gönül rahatlığıyla mağaza açabiliyor. Bu ilgi devam ettiği sürece AVM ve perakende sektörünün birlikte büyümeye devam edeceğini düşünüyoruz” dedi.

AVM VE PERAKENDE BİRBİRİNİN AYRILMAZ PARÇASI...

17.11.2016 - 11:44

Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, AVM ve perakende sektörlerinin birbirinin ayrılmaz bir parçası olduğunu söyleyerek, “AVM’lerle birlikte paralel bir sinerji içinde gelişmesini hızlı bir ivmeyle sürdüren perakende sektörü tercihler ve eğilimler doğrultusunda yüksek bir performans gösterdi” dedi.

“EN ÖNEMLİ NOKTA FARK YARATMAK”

17.11.2016 - 11:42

İdeas AVM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı’nın Sahibi Sibel Kardeşler, “Yönetim ayağında bence en önemli nokta ‘fark yaratmak’. Yapılmışların tekrarı, klişeler veya kolayca tahmin edilebilir aktiviteler ile AVM’ler asla hedeflerine ulaşamazlar” diyor.

Subscribe to AVM & Perakende

reklam

Yukarı